Superonline Fiber vs Uydunet

Selamlar, aklıma takılan bir soruyla daha karşınızdayım.

Şu anda uydunet'in 1mbit'e kadar sınırsız olayını kullanıyorum.. Fakat daha hızlı birşeyler lazım tabii günümüz teknolojisinde, epey geç kalmış olsam da buna ihtiyacım var Sebastian, anlıyor musun? Böyle düşünerek Superonline'a geçmek istiyorum..

Superonline kullanıcılarından bilgi almak istiyorum haliyle de. İstediğim tarife 20mbit, 8gb kotalı.. Aşırı birşeyler indirmiyorum zaten, 4 gb kota alışkanlığım devam ediyor zira hala..

Tavsiyeler, öneriler, nasihatler?

Uzerinde dusunulecek bir soru degil ki bu hocam. Fiber ne yazik ki her yerde yok. İmkani olup da almamak olmaz ama. Fiyat, performans olarak en ideal internet tr'deki. Musteri hizmetleri falan da ttnet gibi surundurmez. Ara sira ararlar bile hatta sorun var mi nedir durum diye :)

  • mordorlu ziya  (05.10.11 07:08:04)
hacı o hıza 8gb kota gerçekten yetmez. kanser eder adamı.

düşün 2mb/sn hızdan daha fazla indirme göreceksin çoğu zaman.
  • nuisance  (05.10.11 09:20:01)
kotasız al 20mbit internet bulmuşsun kota derdine mi düşüceksin. bi şey indirmesen bile youtube da videolaro 1080p izle, o video dan diğer video ya geç. insan gibi kullan interneti sınırlama kendini. degmez aradaki 10 lira farka.

  • rurouni  (05.10.11 10:18:57)
1,5 dakikada dizi (himym) 5 dakikada house iniyor. 8 gb yetmez bişeye. ama tercih tabii ki. bu arada binanızda varsa hiç beklemeyin bile. ayrıca 44 tlye 20 mbit limitsiz kampanyası var.

sözlüğü okuyun. arada bir kaç ukala zart zurt etmiş olsa da sorunsuz bir operatör ve hizmet. öyle faturada hata oldu vs diye "bir daha asla kullanmam" denilecek bir operatör değil. bende de ücretsiz aldığım sinema paketinde bir hata oldu. söylendim söylendim, 1 ay sonra faturada iade yaptılar. oldu bitti. dert edecek bişey yok. (play.superonline.com hizmeti)
  • ben smyrna  (05.10.11 10:28:37)
44 liralık pakette 25GB AKN var bilginize. ayrıca 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor + sabit telefon taşımak.

ayrıntılı bilgi:
www.superonline.net
  • nuisance  (05.10.11 14:08:27 ~ 15:25:36)