cep telefonu

Türkiyedeki htc lerin fiyatlarını nereden görebilirim? Model model, kapalı kutu, yani hangi mağaza satıyor? vatanda 2 model var sadece.

Bir de, samsung'un ace ve galaxy s modelleri yok bu vatanda falan bu modeller piyasadan kalktı mı yoksa peynir ekmek gibi gidiyor mu?

edit : model karar vermedim ama genel olarak androidli cihazlarda htc mi tercih sebebi samsung mu?

vatan telefon açısından çok geri, hepsiburadadan falan baksan direk ? sonra piyasada bulunur önemli değil internetten istemiyorsan, gidip görebiliceğin yerler ise teknosa,bimeks,tim,vodafone ( yani en azından ben gidip buralarda elime aldım denedim ) özellikle teknosa çalışanları kendilerinde ya da mağazada biridne varsa çok yardımcı oluyor inceleme şansı veriyorlar bol bol, galaxy ace mağaza müdürü almış onu denedim, daha sonra çalışanlarda galaxy s vardı falan filan

önericeğim telefonlar (not ortalama fiyat sıralamasıyla)

HTC Sensation ( Biraz beklerim dersen XE ( beats by dr.dre edition'u ) çıkıcak
Yine Google Nexus Prime 11 Ekimde duyrulucak
HTC EVO 3D
Galacy SII
LG Optimus 3D
HTC Incredible S
HTC Desire S 1200civarı bu

önerim htc alman ama ben çok inceleme şansı yakaladım android telefonlardan, kullandımda, gerek arayüz gerek müşteri desteği ( 2 sene önce çıkardığı telefon için hala güncelleme yayınlıyor), arayüz konusuda sense arayüzü androide hava katıyor çünkü sen galaxy s aldın diyelim 1000TL ye, 300TL lik android ile arayüz benzerliği çok var spesifik özellikleri az
daha ucuz olsun dersen galaxy ace de olur ama ne flashplayer var ne market var işe yaramaz youtube'a girip bişey izleyemezsin uygulamasıda yüklü gelmiyor
  • utkucbkc  (02.10.11 23:49:04)