iyi gibi ama.. bir sorayım gene de.

şu linkteki kasa nasıl sizce fiyatına göre: www.vatanbilgisayar.com

şimdi casper diye laf edilecek bir yığın ama, en fazla 1500 tl'ye kadar bildiğiniz daha iyi bir alternatif varsa (notebook da olur diyeceğim ama bu özelliklerin dengine sahip 1500 tl'den fazla olmayan bulmak zor gibi), paylaşırsanız sevinirim.

edit: Ankara'dayım bu arada.

aralıgın 5inde aynısını aldım. imaja falan bakma. 106 ekran televizyonla oynuyorum. oynatmadığı hd oyun yok diyim sana.hd film izlersen de performans mükemmel. al derim :)

  • dynamo  (05.02.11 00:17:32)
evet dell var da, nerede var? hangi modeli var? vs vs.. rica ediyorum sorumun geneline cevap verirseniz çok sevinirim. biliyorum, casper tü kaka... 99 tane forumda okudum ama kendim ne hikmetse yıllarca casper kullandım, bir allahın günü sorun yaşamadım..

  • vercingetorix  (05.02.11 00:18:19)
windows ve monitör hariç bu makineyi 750-800 tlye alırsın toplasan. markaya para mı verilir?

  • ben smyrna  (05.02.11 00:19:55)
nereyi önerirsiniz ankara'da, kredi kartına taksitle, garantili kasa toplayan bir yer?

  • vercingetorix  (05.02.11 00:22:52)
içinde orjinal windows var. lazım mı özel olarak?

  • lykaon  (05.02.11 00:24:00)
hayır, değil esasen, var kendimize göre yöntemlerimiz =) . ne oldu ki? onun parasını düşürebiliyor muyuz?

  • vercingetorix  (05.02.11 00:31:19 ~ 00:31:38)
gigatek iyidir Ankara'da. Ellerinde yoksa dahi istediğiniz parçaları getirirler. Abi ondan yok şunu vereyim yapmazlar.

  • layer26  (05.02.11 00:32:51)
win7 home premium verse n'olur vermese n'olur.
en.wikipedia.org

casper da toplamadır. ama bu fiyata kendin toplarsan ihya olursun.
verdiğin linkteki vatan'ın kasadaki power kaçlık mesela???
  • tanimazsin  (05.02.11 00:58:30)
notebook neden almıyosun hocam, notebooklar masaüstü performanslarını aştı, masaüstü amelelik artık.

  • arph  (05.02.11 01:09:35)
ben istanbuldayim ama gigatekten kasa topladım 2 kere.
tavsiye ederim. hepsini ordan almana da gerek yok.
donanım forumlarından öneri al sonra ucuz olandan satın al.
  • drip nick i zaten kullanilmakta  (05.02.11 01:33:20)