Mini Cooper'ı nasıl bilirsiniz?

evet...

Ek: Erkeğim

dışı minik,içi geniş.
çok kaliteli malzeme kullanılmamış.
herşeyi çok pahalı.
ama şirin.
  • jamswety  (17.11.10 19:22:09)
şirin ötesi bir o kadar da pahalı
bilkentli tiki kızların favorisiymiş bir de maalesef

  • lost in lostt  (17.11.10 19:28:32)
kızlarda dehşet şirin duruyor. yeme de yanında yat cinsinden. eğer erkeksen bmw al, alamıyorsan audi a3 al.
(not: erkeğim)

not: bmw1 çok sikindirik araba, bmw olamayacak kadar hem de. z4 al ikinci el, tadından yenmiyor.
  • pisekarv2  (17.11.10 19:48:05 ~ 20:07:33)
gereksiz pahalı, ona o parayı verceğime bmw1 almayı tercih ederim. bir de sağlam araba değil derler. hele erkeksen hiç düşünme bile oldukça itici duruyor.

edit: bmw 1 al demedim, ben olsam onu tercih ederdim dedim. o da tamamen dizaynıyla alakalı bir durum, teknik anlamda yaptığım bir tercih değil.
  • ennoia_  (17.11.10 20:03:13 ~ 21:19:46)
Şirin ötesi ama türkiye de resmen kazık(hangi araba değil ki?).
alabiliyorsan mini cooper S al bir de. Ama şunu göz ardı etmemelisin. Ufacık arabaya hayvansal güçlü motor koyuyorlar ve bir anda o ufacık araba hız makinasına dönüşüyor ve o araç için o hız aşırı fazla.

bir de bence bmw 1 yerine a3 (mümkünse sportback) tercih et. bmw 1 donanımsal olarak oldukça başarısız.
  • skywalkeremre  (17.11.10 20:06:16 ~ 20:07:46)
görgüsüzüm ve evet para bende arabası olarak biliriz

  • photo85  (17.11.10 21:29:04)
o arabanın değeri 20 milyar olmalı ya! giffen malı gibi lan. fiyatı arttıkça talebi artıyo...

  • Cimo  (17.11.10 22:26:01)
Onu bunu bilmem ama, kaputun altında bmw motoru var hocam. O motor bilem yeter. Ha, ayrıca bu araba Borusan Otomotiv servisine muhtaç olacak o kadar.

  • trawmatolog  (17.11.10 22:26:47)
Hangisini sorarsın?

Mini Cooper
Mini Cooper S
Mini Cooper Johny Works
Mini Cooper Clubman
Mini Cooper Countryman - SUV - Cross-Over Favorim. Görmeden yorum yapmayın derim. Kardeşim BMW 3.20 D Siparişi Vermişti iptal ettirdi bu araç yüzünden.
  • agent provocateur  (17.11.10 22:34:36)
bir ara annem kullanmıştı. güzel hoş da arabanın içine o kadar ses geliyordu ve arabanın o kadar çok sorunu oldu ki 1 sene bile kullanmadan sattık.

şahsi fikrim de erkeklere yakışmadığı yönünde..
  • kayranin kedisi  (17.11.10 23:39:45)