[]

Belçika'nın indirimli online alışveriş siteleri neler?

Geçen Belçika'dan ne alınır diye sormuştum da. Online alışveriş sitesi konusu da açılmıştı.

İntersport var mesela ayakkabı için ama Belçika'nın kendi sitesi yok gibi. fr ile biten siteye yönlendiriyor. intersport.fr 'den bir şey alıp belçika'da bir yerden o siparişi alabilir miyim?

başka bildiğiniz indirimli ayakkabı sitesi? ve otele gönderirler mi? veya belli bi noktadan alabileceğim?
başka şeyler için de söyleyebilirsiniz.

bu indirimleri kovalamak çok farkeder mi bilmiyorum. ancak bikaç gün vaktim olacak. mağazalardaki indirimlere mi bakim bilemedim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.