[]

Sıvı deterjana başka şey karıştırılıyor mu?

Deterjancıdan sıvı deterjan aldım, bulaşık makinesine döküp döküp kullanmayı planlıyorum, deterjan haricinde dökmem gereken bir şey var mı? Tuz ve parlatıcı olaylarını açıklar mısınız?
 
Parlatıcı kullanın, kullanmayınca camlar beyaz beyaz bulutlanmaya başlıyor hemen.

Tuz ben çok uzun zamandır kullanmıyorum, makineyi kuran servis şebeke suyunun kirecine ya da ph değerine, öyle bir şeylere bakıp gerek yok demişti. Yaşadığınız bölgenin suyuna göre değişir.

Sırf emin olmak için soruyorum, sıvı bulaşık makinesi deterjanı aldınız di mi? Çünkü elde yıkama deterjanını makinede kullanınca hoş şeyler olmuyor.
  • kobuzchu kiz  (09.07.24 22:09:33) 
makine deterjanı. 3'ü bir aradaymış. konuyu boşuna açmışım. tabletin kokusunu beğenmiyordum, bulaşık sabununu kemiriyormuş gibi hissediyorudum. bir de bunu deneyelim. markası porçöz.


  • Mehmettheslim  (09.07.24 22:37:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.