[]

Iphone fiyatları

12 ve 13’ün fiyatları düşer mi? Şuan 12 24/25 bandına düşerse almak istiyordum ama amazon dahil stoklqr da bile yok
 
Şu anda Gürgençler'de 25.499 TL olarak görüyorum fiyatı.

akakce'den baktım.

www.akakce.com

Fiyatın düşüp düşmeyeceğiyle ilgili bir şey söylemek istemem, elimizde hiçbir bilgi yok.
Ama satın almadığınız her an o telefon daha da eski bir telefon haline geliyor.

Şu anda o telefonu kullanabileceğiniz zaman 36 aysa bir sonraki ay 35'e düşmüş olacak (telefon eskiyip yavaşlayacak ve kullanamayacaksınız bir gün)

Fiyatı düşse bile ne kadar düşecektir ki? 5 bin lira kadar düşeceğine inanıyorsanız almayın ama 1-2 bin lira düşeceğini düşünüyorsanız alın, kullandığınız zaman sayın o para farkını da.
  • michael_knight  (11.06.24 14:21:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.