[]

Tansiyon Aleti Önerisi

Merhaba. Tansiyon aleti alacağım, Omron sıklıkla öneriliyor ama onun üçte biri fiyatına da yüksek puanlı ürünler görünüyor internette (wohler, wicron). Sizce bunlar nasıldır? Kullananımız var mı acaba?

Teşekkürler.


 
19 yıldır evde Omron var. Şimdi alacak olsam 3 katı olsun, kafam dinç olsun der, Kardiyoloüumun da kullandığı Omrın'dan yine alırım.


  • Mirket  (20.11.23 17:39:19) 
Ben de araştırdım, Omron diyorlar.


  • prole  (20.11.23 19:55:22) 
Bir A&D Medical bi de Omron makina var.
İkisi de aynı şeyi gösteriyor ama kardiyolog omron demedikçe evdeki okumalara ciddiye almıyordu.

Listeyi gösterdim, o makineler şey biraz dedi omron m3 dedim ha omronsa bakayım dedi :D
  • hedep  (20.11.23 20:33:10) 
Omron M3


  • halitkin  (20.11.23 22:12:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.