[]

Thy yurt dışı bagaj ölçüsünde esneklik var mı

Merhaba yurt dışı uçak yolculuğuna ilk kez gideceğiz. gidilecek ülkeyi seçip hesapla deyince 2 parça en+boy+yükseklik 158 cm diyor.
Bizdeki bagajı ölçünce 155 çıkıyor boş hali. Ön cepleri çok. Malzemeleri doldurunca özellikle cepleri 158i geçer hava limanında iş çıkar diye mini tedirginlik var.Endişelenmeli miyiz, bu konuda katı tutum olur mu 
3 hafta önce hayvan gibi dolu valizi verdim 29 kg ağırlıkla, ölçüsüne falan bakmadılar. standart büyük boy valizdi ve baya da esnetmiştim. bence ağırlık dışında bir şey ölçmezler ama yine de daha iyi bilen varsa cevaplar belki.


  • vayanasinisayinseyirciler  (18.09.23 21:03:34) 
Thy çok esnek Türk müşteriye karşı. Ellerinden gelen esnekliği yapıyorlar her zaman.

31 kg koca valiz verdim. Neden demediler.

Öğrencim airfryer ile bindi. Yabancı görevli mırın kırın etti. Son Türk görevli geldi. No problem dedi aldı.
  • jackyr  (18.09.23 21:18:21) 
Ben yurtici ucuslarda cok sorun yasadim THY ile (ozellikle kilo konusunda) ama yurtdisi icin hatirladigim bir mevzu yok. Normal boyutlarda bir valiz biraz daha genis diye sorun cikacagini sanmiyorum zira mezurayla olctuklerine denk gelmedim. Genelde 2 valiz hakkim oluyor yurtdisi ucuslarda ve onun cok altinda seyahat ediyorum gerci.


  • hot potato  (18.09.23 21:40:16) 
sıkıntı yaşamazsınız


  • basond  (19.09.23 10:28:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.