[]

Gingivitis sorunu yaşayan var mı, tedavisi nasıl oluyor?

Sb. Teşhiste bu yazıyor.
 
Sebebi önemli, birbiriyle bağımsız birkaç sebepten olabiliyor. Örneğin diş taşı biriktiği için olduysa diş taşları temizlenmeli.


  • akhenaten  (18.09.23 14:38:50) 
bende "frenulum"un (dil bağı) ön alt diş etimi aşağı çekmesi + diş taşı sebebiyle oluşmuştu. önce diş taşları temizlendi, 15 gün sonra da yaklaşık 1 saat süren lokal ameliyatla, dil bağı aşağıya alındı. bir hafta sonra dikiş alındı vs.


  • anlatamıyorum  (18.09.23 14:51:28) 
1 hafta once doktor kemik tozu konmali, hemen ameliyat ol demisti. Simdi teshiste gingivitis yaziyor. Onceki doktorun ne dedigi bizi ilgilendirmez dediler. Daha fakulte periodontolojiden randevu da alamadim. Acil degil durumun diyorlar. Acil mi degil mi kim karar verecek?


  • Kahvedesu  (18.09.23 15:59:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.