[]

Araç çalışırken benzin aldım

Benzinli aracım var, yakıt almak için pompaya yanaşıp istop etmiştim adam da öndeki pompaya gel dedi. Tam oraya yanaştım ve dalgınlıkla istop etmeden adam doldurmaya başladı. 1 lt olmuştu sanırım farkedip o an arabayı istop ettim ve dolum öyle devam etti. Bir şey olur mu acaba? Ya da sizce bir şey yapmama gerek var mı?
 
Birnsey olmaz


  • kisa  (18.03.23 21:18:36) 
devam et.


  • alperz  (18.03.23 21:28:29) 
Araç infilak etse farkında olurdun zaten. Yaşadığına göre problem yok.


  • Mistyimage  (18.03.23 22:38:40) 
Peki depoyu full o şekilde doldursaydıö bir sorun olur muydu?

@misty güvenliğin yanısıra teknik (yakıt ibresinin hata vermesi vs) konusunda kafamda soru işareti vardı.
  • giovanne  (18.03.23 22:42:26) 
Teknik anlamda değil zaten güvenlik için stop etmen gerekiyor.


  • mekaniker  (19.03.23 09:28:28) 
Sıkıntı olmaz
Güvenlik için durmalı +1

  • basond  (19.03.23 10:52:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.