[]

Maça gitmek istiyorum

Sadece atmosferi gormek icin gidicem ilk ve muhtemelen son kez. Normalde takip etmesem de fenerliyim ama eve besiktas stadyumu yakin o yuzden besiktas stadinda bir maca gitmeyi dusunuyorum. Baya bilal'e anlatir gibi ne yapmam gerektigini yazar misiniz? Tesekkurler.
 
passolig alacaksınız. sitesinden üye olmanız yeterli. bir takım kart aidatı ödenecek. Hangi takımın maçına gidecekseniz passolig'i o takımdan çıkartacaksınız fakat diğer takım maçlarına giremiyorsunuz böyle olunca. (maç için öyle bir kural varsa)
sonra da bilet alacaksınız. Bilet yoksa, başkasından bilet alıp kendinize devretmesini sağlayabilirsiniz. TC kimlik no ile devrediliyor ama güvendiğiniz birinden alın. durum bu.

  • sparkle kiddle  (18.03.23 21:23:16) 
Gel Galatasaray maçına gidelim?

Ben gidicem. Eşlik edebilirsin, atmosfer efsane olacak. Yok ben tek gitcem diyosan da passo'ya üye olup bir kart alıyosun oradan, sonra tanımlama yapıp bilet bulmak kalacak geriye. Bilet tc'den direk tanımlanıyor. Passo uygulamasıyla stad girişinde cihaza okutup giriyosun.
  • baldan kaymak  (18.03.23 21:24:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.