[]

Mediamark

Mediamarktan bir tablet beğendim ama fiyatı piyasanın 2000 tl altında. Şikayetvarda siparişi iptal edip parayı yollamadıkları, kapalı kutulu ürünlerin arızalı çıkıp ilgilenilmediği vs gibi yorumlar var. Mediamarktan alış veriş yaptınız mı hiç? Memnun kaldınız mı? Bu fiyat farkında bir tuhaflık var mı yoksa böyle şeyler olabiliyor mu? Teşekkür ederim
 
yıllar önce 2016-17 civarı kardeşime macbook almıştık o zaman sigorta diye bir olay vardı garanti dışında şu an var mı bilmem ondan yaptırmıştık. su döküldüğünde tamirini yapmışlardı bilgisayarın tatava yapmadan.

siparişi iptal edip para yollanmaması gerçekçi gelmedi, bildiğiniz paraya çökmek bu çünkü. arıza ile ilgilenmeme durumu gibi bir şeyin de olacağını sanmam bu devirde rekabet fazla en önemli şey müşteri devamlılığı, memnuniyeti. mediamarkt seviyesinde bu kadar rezillik, sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
  • gule gule  (18.03.23 18:15:47) 
teşhir ürünü falan değil di mi? Kapalı kutuysa arızalı çıkması tamamen şans, o durumda "servise gönderip rapor alacağız 21 güne haber veririz" veya "siz servise götürün biz bakamayız" tarzı bişey demiş olabilirler buna inanırım. Mesela Amazon veya Apple'ın kendisinden alsan o durumda iade edip yenisini almak daha kolay bence. (tablet ne bilmiyorum tabii ama)

ama gerçekten indirimde falan olabilir mümkün.
  • nhk ni youkosu  (18.03.23 18:42:07 ~ 18:42:38) 
Webten satın alıp mağazadan teslim alma seçeneğini işaretleyebilirsin. Gidip mağazadan alır, orada kutuyu açtırıp kendilerine kontrollerini yaptirirsin. Sorun varsa hemen orada iade edersin.


  • sam martin  (19.03.23 01:56:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.