[]

Doludan dolayı köprüaltına parkermek !?

Az evvel önümdeki sürücüler doludan dolayı araçlarını köprü altında durdurdulae. Adamlar resmen kendi araçlarını muhafaza etmek için yolu kapadılar ya. Hayatta trafikte araçtan inmem ama hava uygun olsa harbi inip çıkışacaktım bunlara. Böyle bir şeyi nasıl yaparlar aklım almıyor cidden, çok sinirlendim. Bu insanlardan nasıl kurtulacaz?
 
araca hasar verecek kadar şiddetli bir dolu yağışı ise biraz anlayışlı olmakta fayda var. zaten aynı şiddette uzun sürmez, birkaç dakika içinde kesilir veya hafifler. çok acil bir işiniz/hastanız yoksa ya sabır diyin geçin.


  • faberkastelli  (18.03.23 17:27:28) 
ayiptir, adiliktir. yolda durulmaz. polisin ters kelepce ile goturmesi lazim bunlari. senin aracina dolu da baskalarina degil mi? yani kopru disinda kalanlar ne olacak?

bunu ne zaman yaparim diye dusundum. yolda kimse yoktur benden baska veya trafik seyrektir, o zaman emniyet seridinde dortluleri yakip durabilirim. tek bu. diger turlu yolun ortasinda manda gibi durmak toplumsal yasam gerekliliklerini anlayamamis bir dag ayisi yapar beni. tr de bunlarin habitati malumunuz.
  • antikadimag  (18.03.23 17:36:25 ~ 17:48:13) 
Aptalligin daniskasi. ayni profil antepte kardan dolayi yol kapaninca yolda birakip gittiler arabalari boylece yol temizleme calismasi da yapilmamisti. allah tarafindan karlar eriyene kadar beklediler


  • ala09  (18.03.23 17:51:55) 
klasik küçük türkiye şerefsizlikleri işte. eskiden de olmuştu hatırlıyorum. kurtulmak mümkün değil.
trde otomobil inanılmaz bir fetiş halini aldı iyicene, fiyatların da artmasıyla millet arabasına canını verir oldu.

  • roket adam  (18.03.23 18:11:53) 
@faber hocam adamlar bildiğin yolu kaptmış, onlar araçlarını korusun diye bizler ilerleyemiyoruz. Ya da onlar araçlarını korurken bizimkiler kalıyor (onlrın mantığıyla).


  • giovanne  (18.03.23 18:42:37) 
istanbul'daki soforlerin ehliyeti kasaptan aldigina dair bir inancim var. kadin erkek fark etmiyor hepsi hanzo


  • nibba  (18.03.23 22:21:18) 
Türkiye'de çok var bunlardan. Bizim eski sitenin hem açık hem kapalı otoparkı var. Kapalı otopark biraz küçük. Bu yüzden dolu uyarısı verilince herkes arabasını kapalıya sokmaya çalışıyor. Öyle ki otoparkın yollarına bile park ediyorlar yan yana, bir noktadan sonra araba çıkamıyor. Arabanı çıkartmak için öndeki 10 arabayı tek tek arıyorsun, gelsin kaldırsın diye.

Adamın umru değil dandik arabasına dolu değecek diye sen 45 dakika bekliyorsun otoparkı açsınlar diye. TRendyol'da, dolu koruma örtüleri var 200 lira adam onu vermiyor, otoparkı gasp ediyor.
  • anten  (18.03.23 22:52:11) 
Bu tarz benzer durumlarda tüm araçları grayder ile itip yolu açasım geliyor ekran başında sinirlendim şimdi


  • basond  (19.03.23 10:54:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.