Telefon konuşma kaydı almak-Android Samsung

Merhabalar,

Yapacağım bir saatlik bir telefon görüşmesinin kaydını almak istiyorum. (kriminal bir durum değil. danışmanlık alacağım. karşı tarafın haberi var. isterseniz kayıt alabilirsiniz dedi.)

Google araması yapınca Samsung'da konuşma kaydı özelliği var diye yazıyor ama bende çıkmadı. Bazı modellerde ve bazı ülkelerde bu özellik yokmuş.

Play store de bunu yapan uygulamalar var ama bilemedim. Ücretlisi var ücretsizi var. Ücretsiz olan için performansı kötü yazmışlar vs.

Bu konuda önerebileceğiniz uygulama var mıdır?

Ya da voice recorder açtıktan sonra görüşmeyi hoparlöre alıp o şekilde kaydetmek geldi aklıma.

Tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.

  • alfired  (18.03.23 16:20:36)
acr kullanıyorum ben

samsung spor
  • ananiyimioguz  (18.03.23 16:43:15)
@alfired cevabınız için teşekkürler. link eksik olmuş herhalde. bir şey çıkmıyor.

  • mea maxima culpa  (18.03.23 16:54:01 ~ 17:07:37)
acr +1

  • aguen  (18.03.23 17:23:09)
Truphone dialer

  • Topalordek  (18.03.23 20:55:30)
@ananiyimogur ve @aguen acr indirdim. bir görüşme yaptım. kaydediyor dedi ama 1 dakikalık boş bir kayıt var sadece :(

  • mea maxima culpa  (19.03.23 16:01:11)
Cube Acr yazıyor değil mi uygulamanın ismi olarak? Ayarlarda yüklü uygulamalar içinde acr yi bulup gerekli izinlerin verildiğinden emin olduktan sonra (vermediyseniz verin) uygulamayı açıp soldaki menüden kayıt ayarlarına girerek telefon kaydı başlığı altındaki "telefon kaydı ses kaynağı" seçeneğini "voice recognition (software) yapıp tekrar dener misiniz.

Bu arada en üstteki otomatik kayıt seçeneği de aktif olsun. Gerçi etmiş ama boş ise üstteki dediğim ile ilgilidir. O da olmazsa kayıt kaynağı seçeneklerini teker teker deneyin derim.
  • ananiyimioguz  (19.03.23 19:52:34 ~ 19:53:06)
@ananiyimogur çok teşekkürler. acr isimli başka bir uygulama indirmişim meğerse.

şimdi sizin söylediğiniz "cube acr"yi indirdim. ayarları sizin anlattığınız gibi yaptım. normal konuşma yaptım kaydetti.

daha sonra bluetooth kulaklıkla denedim. bu sefer sadece benim sesimi kaydetmiş. karşı tarafı kaydetmemiş. bluetooth konuşmayı kaydetmek için ne yapmak gerekiyor?

bu arada bu uygulama paralıymış. 7 günlük deneme süresi verdi.
  • mea maxima culpa  (19.03.23 22:04:11 ~ 22:09:14)
@ananiyimogur görüşmeyi yaptım. kayıt da yaptı. çok teşekkürler yardımınız için :))

  • mea maxima culpa  (20.03.23 18:47:53)