[]

mall of istanbul'u nasıl bilirsiniz?

seküler yaşam sürdüren bir insana uygun mudur? konut kısmı.
 
çok Arap ve Rus var maalesef


  • tantavizisyon  (18.03.23 12:12:02) 
mall of istanbul ve emaar arap kolonisi. içinde yaşayanlarla iletişim olarak bir sıkıntı olmuyor fakat kaç kardeşin var diye sorulduğunda 4 ise 3 diyen bir kafa yapıları var birisi kız olduğu için.


  • gule gule  (18.03.23 12:23:43 ~ 12:26:04) 
full arap var, sosyal tesislerde vs rahatsız olmam desen denenebilir.


  • roket adam  (18.03.23 13:23:10) 
pek uygun olacağını düşünmüyorum, gerçekten çok başka kültürden insanlar oradakiler.


  • dust in the wind  (18.03.23 15:19:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.