[]

Kavurma fiyatlarını bilen var mı?

www.hepsiburada.com

Şu ürün sepette 279 liraya geliyor. Bana uygun gibi geldi, piyasayı hiç bilmiyorum.

Yakın zamanda kavurma almış olan var mı?

 
  • gabe h coud  (22.02.23 16:16:47) 
ortalama zaten 250-300 civarı falan yerel yerlerde (anadolu'da kırsaldan gelip satılanları kastediyorum)

markayı hiç bilmiyorum ama indirim vs ile 280 olmuşsa uygun derim. ama indirim olmasaydı 400-500'leri vermezdim (cumhuriyet ve şahin o aralıklarda meselam). fabrikasyon kavurma güzel olmuyor çünkü köyden gelenler gibi o paraya değmez derdim. alternatifin yoksa, büyükşehirdeysen 280'e al dene derim daha ucuzu bulunamaz. hatta 350'e bile bulamazsın marketlerde sağda solda.

edit: gabe öneri vermiş ben de vereyim madem, bildiğim ve yediğim tek kavurma aha bu www.akakce.com direkt kendilerinin sitelerinden wsp ile iletişime geçerseniz çok çok daha uyguna alabilirsiniz. (kasım sonu aralık başı gibi burdan kilosunu 275'e mi ne aldım without cargo price)
  • avatar is back  (22.02.23 16:18:35 ~ 16:21:49) 
Hocam ben BİM'in 250gr. olan ürününü dün (21.02.2023) ₺76,50 civarı bi fiyata aldım. BİM'i ucuz bir market olarak referans aldığımızda, verdiğiniz linkteki ürüne 1kg için ₺279 ödemeniz gayet iyi. Ben 1kg'a denk gelecek şekilde alsaydım ₺306 ödemiş olacaktım. Yani hesaplı çıkmışsınız. Tabi bu kıyasladığımız iki marka da bilindik markalar değil, kaliteleri nasıl bilemem.


  • yazamajor  (22.02.23 16:22:38) 
Aldım arkadaşlar o zaman, piyasa çok pahalıymış. Yumurta kırar yerim, lezzet olarak çok da kötü olacağını sanmıyorum.


  • allahkitapwesli  (22.02.23 16:31:31) 
Fiyatı normal de, soğuk zincir taşınması gereken bir ürünü nasıl internetten alacaksınız?


  • John Bloor  (22.02.23 17:16:25) 
@John Bloor buz aküsüyle gönderiliyor bu tür ürünler.


  • allahkitapwesli  (22.02.23 21:16:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.