[]

Acilde sıra beklemeden MR çekiyorlar mı?

Devlet hastanesinde aynı günde mr ve sonuç mümkün müdür?
 
Eğer durum acil ise ve doktorlar buna kanaat getirdilerse evet çekebilirler. Ama acilden girilince MR sıra beklemeden çekilir diye bir durum yok tabiki.


  • yeninesiltupcu  (25.01.23 08:52:42) 
babam için çekmişlerdi.


  • inheritance  (25.01.23 09:12:04) 
daha dün babam için acil doktoru mr istedi. sıra beklemeden sıra bekleyenlerin itirazlarına rağmen acil hastası diye ilk sıradan mr çektiler.


  • metos  (25.01.23 09:53:34) 
Bazı hastanelerde gece çekim yapabiliyorlar.

Bir hastamız için bize "30-40 gün sonraya randevü var, gece 2'de gelebilirseniz, gece çekelim" dediler. Gece gidip çektirmiştik.

Bir sorun.


.
  • kartallar yuksek ucar  (25.01.23 10:26:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.