[]

iPhone dikte

iPhone dikte kullandıkça eğitilebiliyor mu? Şu sıralar bazen lazım oluyor ama saçma sapan şeyler yazıyor çoğu zaman, elle yazmak daha kısa sürüyor. Sürekli kullansak kendi kendini geliştirebiliyor mu bu arkadaş?

Ayrıca ek bilgi olarak, eğitiliyorsa nasıl oluyor o tam olarak?
Eğer dikte kullanan herkesin bilgilerini kullanarak eğitiliyorsa, bu durumda benim basit cümlelerimi şak diye anlaması gerekmez mi? Ya da sadece bana özel mi eğitiliyor ve zamanla daha iyi yazmaya başlıyor?

 
Sözcük önerirken sıklığı kullanıyor klavye yani yazmayı öğreniyor ama dikte kısmını bilmiyorum


  • kullanıcıadımbuolsun  (25.01.23 01:01:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.