[]

Amazon.com 150 euro üzeri alışveriş

150 euro üzeri olunca ek vergi alıyorlar. Amazon.com’dan bir saat alacağım, Amazon her şeyi ödeme kısmında hesaplıyor. Burada yazan tutar dışında ödeme talep etmiyor diye biliyorum. Şimdiye kadar yaptığım alışverişler hep 150 euro altı oldu.

Şimdi ilk defa 150 euro üzeri tutacak, daha doğrusu dolar. Aslında ürünün fiyatı 150 birimin çok altında ama kargo, depozito derken 150’yi geçiyor.

Uzun lafın kısası;

Ödeme ekranında yazan tutar dışında sürpriz bir ödeme çıkar mı?

 
ürünün saf fiyatı önemli 150 euro hususunda.


  • jelly bear  (09.01.23 10:11:02) 
kargo vergi hariç tutar 150 eur altındaysa sorun yok, üstündeyse hiç o topa girmeyin.


  • orient blue  (09.01.23 10:11:12) 
bireysel ithalatta limit 150 euro. onun üstünde gümrük firmasıyla falan anlaşıp bir ton para ödemek zorunda kalırsınız. eğer satıcı amazon.com.tr ise zaten 150 euro üstünü hiç göndermiyor, direkt iptal ediyor. bu işe hiç girmeyin +1.


  • roket adam  (09.01.23 10:16:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.