[]

İstanbul'da ikitellide kalacak yer arıyorum.

Selam ahali,

öncelikle bu oda bulma işinin popüler ve işe yarayan bi platformu varsa bilgilendirebilirseniz sevinirim.

erkek, 33 yaşında ve mimarım.

İstanbul'da ikitelli'de küçükçekmece atatürk ve mehmet akif mahallelerinden birinde aşağıdaki görselde sınırlarını çizdiğim bölgede minimum 2-3 ay kalacak oda arıyorum. benim gibi çalışan veya öğrenci olarak kalan 2-3 kişilik evinizdeki boş odanıza talibim. ortak giderler konusunda sorun çıkarmam, sorumluluktan kaçmam, elimden elektrik, su ve bilumum tamirat işleri gelir. temizlik ve düzen konusunda takıntılıyım.

bu lokasyon sınırları içindeyseniz benimle iletişime geçebilirseniz sevinirim.

görsel: i.hizliresim.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.