Online oyun oynuyor musunuz 30+ yaş oyuncular

Ne sıklıkla oynuyorsunuz? Hangi oyunlar? Teşekkürler

Şehir kurmaca türünde çıkan hemen her oyunu oynuyorum. Ama maalesef çok vaktim yok, haftada 3-5 saat ayırabilirsem şanslı sayıyorum kendimi.

  • plutongezegendegilmi  (13.12.22 23:34:09)
Brawl Stars oynuyorum her gün, günde birçok kere :)

  • orient blue  (13.12.22 23:50:58)
Bir ara cs go oynuyordum. Sonra oyunda sürekli bana 35 yaşında adamsın ne işin var oyunda dedikleri için bıraktım

  • Omelas'ı Terk Eden Köylü  (14.12.22 00:30:54)
Counter-Strike açıcam birazdan, CS GO değil, eski versiyon olan. Yaş 39

  • rastinon  (14.12.22 00:43:42)
kesinlikle uzak duruyorum cunku oyunu bir kurunca bagimlilik haline geliyor, basindan kalkamiyorum.

  • hot potato  (14.12.22 00:45:46)
Hayır çünkü çok zaman kaybettiriyor, bağımlılık yapıyor.
Bir dönem hots çok oynadım. Fifa da çok oynadım.
Su an zamanim olsa dayz oynamak isterdim.
  • logisticsmanager  (14.12.22 03:03:49)
Online oynamam. Sonları yok. Bu yüzden fm de oynamıyorum. Sonu olan, hikayesi güzel oyunları oynuyorum. Ac serisi, hitman, farcry, tomb raider vs.

  • baal  (14.12.22 04:21:28)
Valheim'i oynuyoruz 4 kişi. Bazen 3 oluyor. Kasım ayına kadar haftada birkaç sefer oynardık. Oyunun sonuna gelmiştik, kısa bir süre sonra update geldi ama bir sefer oynayabildik.

  • put it in your appropriate place  (14.12.22 07:55:35)
35'e kadar goalunited oynadım. sonra bıraktım bir daha hiç browser tabanlı oyun oynamadım. ama evde her gece fifa'da online 2-3 maçım var. bunun dışında ben de sonu olan oyun oynama taraftarıyım. oyunu kurayım, 2-3 hafta oynayayım sonra bitsin ve yenisine geçeyim.

haaa, telefonda biraz kafa topu oynadım o sayılır mı bilemiyorum.
  • duster  (14.12.22 08:02:14)
20li yaslarin basinda geberene kadar oynarim herhalde derdim, 2 senede bir pc toplardim, surekli upgrade vs..

27-28 yasindayim, bir gun medal of honor oynuyorum online, bir odaya girdim, saatlerce ugrastim tek kisi vuramadim. en sonunda pes ettim, ortaya beyler yaslar kac diye yazdim, yas ortalamasi 16 cikti.

peki dedim, usulca CD'yi cikarttim ve cope attim. Orda bitti benim icin.

belki diablo 4 falan cikarsa alirim. deli gibi araba simulasyonu oynardim simdi altimda arac var zaten, gazlamak istedigimde aksam tenhada cikip iki tur atiyorum yetiyor.
  • cooperr  (14.12.22 08:22:29 ~ 08:23:17)
39 e, oynamıyorum. bir kaç sene önce telefondan marvel contest of champions oyununu oynardım. her gün, saatlerce. globalde bir gruba almışlardı beni. tüm dünyadan insanlar var. line'da grubumuz var. gecenin bir vakti gir, oyna, ilerle, ilerle diye taciz ederlerdi :) 22.00'de bakarım diyince İncirlik'ten Amerikan askeri zannetmişlerdi. Sadece askerler zero seven hundred hours gibi yazar falan. aylarca beraber başka gruplara karşı savaştık. gruptan çoluk çocuğunun fotoğraflarını atanlar, arada kadın da görüyorduk, ilginç hayatlar. sonra bir anda oyunu ve line'ı sildim.

  • gabe h coud  (14.12.22 09:23:46)
odaklanamıyorum ve rahatsız ediyor bir süre sonra.

  • nuisance  (14.12.22 09:50:37)
fırsat bulduğum zaman çok azaldı çünkü artık tek başıma oynamak sıkıyor.
Sadece arkadaşlarım da uygun olduğunda oynadığım hiçin haftada 1 kereyi geçmiyor

  • alaimisema  (14.12.22 09:55:22)
Geoguessr. Google sokak görüntüsünden harita üzerinde nerede olunduğunun tahmini. Kelimelik oynuyorum ara sıra, Scrabble çakması.

Eskiden de online olarak en çok Yahoo üzerinden tavla, satranç, bilardo falan oynardım. Oyun konusunda çok becerikli değilim, ben de bulmaca, bilgi yarışması, tetris, masa ve kart oyunu türü oyunlar oynuyorum sadece, online veya offline.

Gençken bile yaşlı gibiydim anlayacağın.
  • d max  (14.12.22 10:48:15)
40 yaşıma kadar oynardım. PES ve FIFA. Uncharted 4'ün multiplayer'ını da çok oynadım.

İki yıldır oynamıyorum.
  • pispinti  (14.12.22 10:52:51)
chivalry 2 oynuyorum online olarak. Mücadeleci oyunlar ilgimi çekmiyor. Öldür öl savaşa devam et kolaylığını seviyorum Multi oyunlarda. Bir de coop seviyorum, her tarzını denedim hepsi zevkli. Diablo 4 alabilirim çıktığında onun dışında gamepass e gelen güzellere bakıyorum. High on life a başlarim bugün. Atomic heart da gelecek bir kaç ay sonra. Oyun eğlence ihtiyacı önemli benim için. 40e xboxsx

  • hasmetizm 2046  (14.12.22 11:36:13)
27.

sarmıyor artık, yaş ilerledi, sıkılıyorum.
  • Erestor  (14.12.22 11:48:41)
27 yaş olmaz mı :d

Çocukluktan beri online oyunları çok sevemedim ya. Oyun oynamak benim için bireysel bi mevzu. Yani ben çocukken dışarı çıkıp oynamayı da çok sevmezdim. Rekabet duygum çok az ve bi oyuna rekabet girince canım sıkılıyor :d

Çook nadir bi iki el LoL atıyorum. Onun dışında geoguessr oynuyorum ben de, iyiyimdir de coğrafya nerdü olduğum için. Bi de lichess'te satranç oynuyorum ama çok iddialı sayılmam onda.

Onun dışında işte tek kişilik hikayeli oyunları seviyorum. Açık dünyalı hikayeli çoğu meşhur oyunu oynamışımdır (GTA hariç onu sevmiyorum San Andreas'ta bıraktım :d).

he çocukken mmorpg de çok oynadım da en fazla 15 levela falan gelip başka karaktere geçiyodum iki üç karakteri denedikten sonra da siliyodum. Öyle grinding yap eşya düşür vs bana göre değildi pek.
  • nundu  (14.12.22 12:16:15)