[]

Petrol ofisi motor yağları

Selamlar

Yarın arabayı(dizel citroen 2017) bakıma götüreceğim.
Özel servis, petrol ofisi yağ kullanıyoruz dedi.

Normalde fransız araçları total ya da castrol yağ kullanıyor, sizce bir sorun yaratır mı?

 
Fabrika verisi olarak viskozite değeri tutuyorsa marka olarak çok ciddi farklılıklar olmaz. Ama yetkili servisten aldığınız orijinal yağ filtresiyle giderseniz çok daha iyi olur.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (30.11.22 17:44:42) 
2 gün sonra falan ben de yağ değişimi yapacağım. Şuan citroen servisler mobil 1 kullanıyor. Citroen için şuan yağ viskozite tercihi 5w30, ama neye göre tüm araçlara bunu kullanıyorsunuz dediğimde, bize o şekilde bilgi verildi diyor. :D

Mersin en fazla -5 görmüştür, en yüksek 45 görmüştür. Bu yağ gereksiz değil mi diyorum. 10w40 falan kullanmam gerekmez mi diyorum. Bilmiyorum diyorlar. Ben de sorun olmasın diye total ineo ecs 5w30 aldım(450 TL). Orijinal filtre de aldım(80 TL).
  • janavarorion  (30.11.22 18:39:11 ~ 21:20:37) 
kullanma. castrol kullan. sanayide ya da benzinlikte castrol yağ bulup servise öyle git. ben öyle yapıyorum genelde.


  • false pretension  (30.11.22 20:09:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.