[]

Hastaneye randevusuz gitme

(bkz: mhrs'den alınan 3 milyon randevuya gidilmemesi) olayından dolayı rastgele hasta kabul etme gibi bir durumları oluyor mu merak ettim. "10 gün sonraya randevu alabildim, gelmeyen bir hastanın yerine muayene olabilir miyim" desem asistan kabul ediyor mu? Yoksa boşu boşuna bekleyeceğim hastanede.
 
Bazı hastaneler kabul etmiyor. Ben birinde şansımı denedim, olmadı. Yani bir bölüm için oradayken başka bölüme randevu alayım dedim sistemde olmadığı için, veremediklerini söylediler.

Türkiye ama burası maalesef kural esnetmeler ülkesi. Diretirsen ya da olay çıkarırsan verirler. Rica edersen vermezler belki de.
  • nawar  (30.11.22 12:26:51) 
Zaten gelmeyenlerin yerine saat başı yedek randevular açıldı. BU sıkışıklıkta o gelmeyenler de olmasa kalanlara yeterince vakit ayırmak mümkün olmayacak. Birim olarak randevusuz bakmıyoruz.

İsterseniz şansınızı yine deneyin ama bakmıyorlarsa da insanların yüzüne laf etmeyin. Bu yoğunluğun, sistemin sorumlusu doktorlar değil.
  • bass solo take one  (30.11.22 13:22:23 ~ 13:23:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.