[]

İstanbul pasaport randevusu

yeni yıl öncesinde her yerde randevular dolu, hatta yakın iller de bile.

bilgisayar başında bekleyip sayfa yeniliyorum sürekli, birisi iptal eder de randevu alırım diye.

aranızda yakın zamanda istanbul'da pasaport randevusu alan var mı? doğru bir taktik ile mi ilerliyorum?

 
yılbaşından itibaren zam geleceği için deli gibi yoğunluk var şu an. randevu bulman çok zor. gün içinde yenilersen belki iptal eden birine denk gelebilirsin.


  • roket adam  (30.11.22 12:04:31) 
bu taktige devam et.
ama asil onemlisi pazartesi gununu kacirma. pazari pazartesiye baglayan gece kontrol et. pazartesi randevularini yakalarsin diye dusunuyorum

  • Kittie  (30.11.22 13:03:59) 
su an bombos gorunuyor anlamadim neden, tum ilcelerde bugun bile yer bulunuyor bir bakin isterseniz.


  • kedi olmus gidiyorsun  (30.11.22 13:33:19) 
Yeşil mi bakıyorsun bordo mu

yeşil randevusunu 4 gün uğraşıp edirneden aralığın ortasında zor bulabildik bordoyu bilmiyorum

ama ehliyet için bugün gittim çılgın dolu idi istanbul için konuşuyorum
  • basond  (30.11.22 15:07:50) 
ben 15 gün önce başvurdum zar zor uzak bir ilçede bulmuştum.
son 1 ay kalaya bırakmamak gerek.. ara ara açılıyor ama.

  • jamswety  (30.11.22 17:03:57) 
aynı sayfada refreshle ya da bir üst-alt ile gir çık yapıp tekrar istanbula tıkla tekrar yüklensin. ben cumartesi günü ilçemde yer bulmuştum.


  • gibicibicis  (30.11.22 19:46:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.