[]

10000 liralık bir bütçeyle hangi notebooklar alınır?

Merhaba şu an Acer Swift 3 kullanıyorum, Ryzen3-3200u işlemcisi var. Cihaza ekstra Ram ve ssd taktıktan sonra performansı açıkçası ihtiyacımı görmüştü ama son zamanlarda çeşitli sorunlar yaşamaya başladım, mesela mavi ekran hatalari aliyor, sadece tarayici acikken ani donmalar ve yeniden baslatmalar yasiyorum. Olabildiginca stabil ofis islerinde okul ders islerinde sorun hic yasatmayacak bir cihaz arıyorum. 10000 liranin ystune zor da olsa cikabilirim sanirim. Önerilerinizi bekliyorum.


Edit: ( Bankadan nakit avans çekip, onu da taksitlendirip M1 işlemcili Macbook Air aldım )

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.