aydın yada denizlide yaşayan var mı?

hayat nasıl buralarda? yaşam nasıldır? migros yada bim iş bulunur mu?

aydın merkez, nazilli nasıl yerler?
denizli için pek yer bilgimiz yok.

teşekkürler.

Aydina alim satim icin gitmistim gecenlerde. Bu tur yerleri tamamen gideceginiz ilce olarak degerlendirin. Merkez ile ilceler arasinda inanilmaz farklar olabiliyor. Merkezi huzur arayan biri icin bence cok iyi. İstanbuldan oraya gidince rahatlamistim. İs konusunda yorum yapamiyorum. Daha iyi bilen biri cikacaktir

  • sekerler diyarinda bir ruya  (29.11.22 03:52:06)
denizliliyim aydın nazillide yaşıyorum.
denizli egenin en büyük 2. şehri fırsatlar yaşam şartları aydına göre daha iyi sosyal hayatta daha önde. aydının tek avantajı tatil yörelerine yakın olması. nazilliye tayin geldim 10 sene oldu bana göre çok sıkıcı bir yer. ne alışveriş merkezi var ne zaman geçirecek bir yer var. buralıysan güzel ancak değilse çok sıkıcı bir yer. aydınlıların genelde tatil yörelerinde yazlıkları olduğu için yazın sürekli gider gelirler. aydında merkez dahil yaşanacak tek yer kuşadası.
nazillide sadece uğur fabrikası var o fabrikada sürekli işçi çıkarıp tazminat vermez. aydında 1 2 büyük fabrika dışında ekonomi çiftçilik truzim. denizlide iş olanağı daha fazla. özelden yazarsanız bilgi verebilirim.
  • mikahakkinen  (29.11.22 10:02:20)
Yaklaşık 1,5 senedir Denizli'de yaşıyorum. Bence şehir olarak güzel fena değil. İzmirliyim 25 sene İzmir'den çıkmadıktan sonra ilk yaşadığım şehir burası. Bir İzmir olmasa da tabii bence şehrin düzeni, ortamı falan fena değil sakin bir şehir. Bi de zengini çok bazı muhitleri İzmir'den falan güzel :d

Aydında okuyan yaşayan arkadaşlarım var, Denizli'ye göre daha küçük, daha emekli şehri gibi ama güzel bi yer diye anlatıyorlar. İkisinde de yaşanır bence ama iş olanakları konusunda bilmiyorum.
  • nundu  (01.12.22 18:28:39)