arkadaşım ne yapsın?

5 yıldır tanışıyorlar. 2 sene kadar çıkmışlar. 3 yıldır ayrılar. kız ciddi birliktelik istiyor, çocuğun aklında birliktelik yada iletişim kurmak yok ki kız 3 yıl önce de söylemiş ama kızı da kıramıyor olanı biteni anlatıyor sadece, hayatıma bakacağım demiş en son. Ama kız çok sevdiği için kıramıyor.

Kızı bende tanıyorum, iyi biri. Çocuğun hayatına başkaları da girdi, rutin devam ediyor yaşamaya. Ama kız kimseyi almamış bu sürede. En son "sadece düzgün, doğru birini arasam bu kızla olurdum zaten ama ben aşık olacağım birini arıyorum, kimseyi de olumsuz etkilemek hayatını mahvetmek istemiyorum" dedi.

Ben de onun hayatı da diye karışmadım açıkçası tavsiye falan da vermedim. Dinledim. Ne yapacaksın bile demedim yönlendirmiş olurum diye. Sizce ne yapsın? Ve sizce ben doğru mu davrandım, yani sonuçta karışmamak en iyisi gibi gelir hep bana böyle zamanlarda.

Teşekkürler şimdiden.

Karışmamak derken, put gibi dinlemeyi kastetmemistik xd sana doğru gelen davranışı söyleyebilirsin.

Benimki mesela; kıza aşık diilse salsın.
  • abuzer  (29.11.22 05:00:59)
Bir insan bir insanla birlikte olmak istemiyorsa bu bir munazaraya davet degildir ki. Yapilacak bir sey yok yani, konu kapanmis seneler once. Arkadasiniz da zaten kimseye ne yapayim diye sormamis anladigim kadariyla. Herkes kendi isine gucune baksin bence. Arkadasiniz da kizla birlikte olmayacaksa kiramiyorum vs geyigini biraksin, acik acik ilgisi hosuma gidiyordu ama bosuna umit vermeyeyim artik desin ve iletisimi kessin.

  • sopiro  (29.11.22 07:52:34)
Sallantıda kalmış güzel anılara ve hislere. İhtiyaçlarını belirleyip devam etmeli elbette

  • hasmetizm 2046  (29.11.22 08:22:58)
Kıza kıyamıyorsa zamanını gereksiz yere neden harcıyor? Birisi size takıntılıysa bunu iletişimi devam ettirerek bitiremezsiniz. Bir yıl bile çok büyük bir zaman. İnsan hayatını 20'li yaşlarında veya 30'ların başında oturtuyor. Sizin bu uzatmalı çift 10 sene harcamış, neredeyse bütün gençlikleri. Bu çok saçma bir durum. İkisi için de berbat bir şey.

Ha der ki, benim umrumda değil ben hayatıma bakarım, kendi böyle istiyorsa kendi bilir. Kimse bir şey diyemez. Ama yani kıyamıyorum geyiği çok klişe ve alakasız.
  • akhenaten  (29.11.22 08:49:14)
ya bu tür ilişkileri bi çözemedim ya.

hoşlanıyorsa tipini beğeniyorsa çekim varsa kısaca seviyorsa sevgili olsunlar.

ha sevmiyor beğenmiyor mu o zaman tamamen koparsın ipleri.

kız da kurtulur bu ne ya.
  • Hallegadola  (29.11.22 11:20:38)
Arkadaşınız ya sıçsın ya tuvaletten kalksın ne diyeyim.

  • peki madem  (29.11.22 14:04:33)
arkadaşınız dürüst değil, kız çok sevdiği için kıramıyorumun alt metni ohhh mis gibi benden vazgeçemeyen birinin ilgisiyle egom sabah akşam yıkansın.

kız iradesiz ve bağımlı. ilişkin olmayan birini 3 yıl beklemek sağlıklı bir yetişkin davranışı değil.

sizlik bir durum yok, fikriniz sorulursa söylersiniz, sorulmazsa tek kelime etmezsiniz.
  • Phoebe  (29.11.22 14:24:53 ~ 14:25:43)
Maalesef bazı erkekler ilişkide acı çekince daha iyi hissediyorlar çünkü acı çekmek onların "vasopressin" hormonu salgılamalarında yardımcı oluyor diye bir teori dolaşıyor günlerde. öyle birşey olabilir.

arkadaşınız sanırım "nice girl" o yüzden istediği kişi onu onun kadar istemiyor.

sayfalarca şeyler yazıldı videolar çekildi bu konuda.

erkekler arafta kalacakları ilişkileri istiyorlar çoğu zaman. dikkat ederseniz buraya yazılmış sorular hep kadınların soru işareti bıraktığı durumlar. kadınlar ancak böyle yaptıklarında ilgi çekiyorlar bir şekilde.
  • my pink  (16.12.22 09:40:27)