Sen kıymetlimsin diyen biri var

yani bir adam durup dururken arkadaşına böyle şeyler söylemez. söylediğini ciddiye alayım mı? bir şeyler olma ihtimali var mı. yoksa bu da yalancı olma ihtimali var mı?

Yok canım neden yalancı olma ihtimali olsun ki.
Öyle diyorsa öyledir, kesin. Kefil ol dese kefil ol, borç istese ver.

Bunu sen bilemezken biz nasıl bilelim. Yalancı olabilir, olmayabilir.

Bunları biraz tecrübe ile öğreneceksiniz, biraz üzülerek. Tek seferde doğru kişi bulunmaz. Doğru kişi de sonsuza kadar sürecek demek değildir.

Kaldırabileceğin riskleri alıp tecrübeleri arttırma yoluna gideceksin
  • kisa  (25.11.22 12:29:37)
aradığın adam o

  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (25.11.22 12:36:36)
Düz arkadaşa karşı cins demez böyle bir şey. Ama samimiyetini siz bilirsiniz tabi.

  • eksi sozlugun tatli insani  (25.11.22 12:41:27)
Kart bir tipin 90’lardan kalma flört sözleriyle yol yapmaya çalışması gibi geldi.

  • ruhen hastayim ben  (25.11.22 13:08:27 ~ 13:08:39)
Keko bir erkek durup dururken her yerde her şeyi söyleyebilir. "Kıymetlimsin, bacımsın" demek istiyor bile olabilir. Profilini bilmek lazım.

edit: Profil derken, iyi eğitimli, modern, açık fikirli ve global bir firmada iyi bir pozisyonda çalışıyor olması haricindeki diğer özellikleri kastettim. Bunlar default zaten.
  • IncredibleMau  (25.11.22 13:11:08 ~ 13:18:50)
bacımsın anlamına gelme ihtimali de var.

diğer yandan, laf değil icraat önemli.
bu tip laflar kadınlara "büyük" veya "önemli" gelebilir ama genelde sadece altı boş bir arabesk ürünüdür.
  • blatta hiberna  (25.11.22 15:48:34)
lafa bakılmaz, aynası iştir kişinin demiş atalarımız, hey gidi yıllar hey

  • selam  (25.11.22 18:02:41 ~ 18:02:53)
Gollum mu?

Benim hemcins ve karşı cins arkadaşlarım var çok değerli ve çok kıymetli. Bunu onlara da söylerim ama hiç "kıymetlimisss" demedim.
  • nawar  (25.11.22 19:26:06)
Smeagol kardeşimiz özünde iyi ama hayat koşulları, çevresi vs bu hale getirmiş. Riskli ama sen bilirsin

  • materyalist imam  (27.11.22 00:04:14)