[]

Guzel hosting alternatif firma (tehdit edildik)

Web sitesi ve 4 kişinin firma mailleri burada duruyor.

Ancak hizmet rezalet, şikayet edince tehdit ettiler gidin yoksa sileriz.

Alternatif önerir misiniz, şu an 30 GB email depolanıyor. Bir de taşıma zor olur mu?

 
Hostinger de indirim var su an.


  • lapaz  (24.11.22 17:22:36) 
Güzel Hosting'i ben de kullanıyorum, şu an ikinci senemdeyim ve ekonomik bir pakette 5 adet az ziyaretçili web site barındırıyorum. Bir yıldan fazladır hiçbir sorun yaşamadım, aksine ne zaman bir destek talebi açsam çok hızlı bir şekilde geri döndüler.

Size yine de alternatif önereyim, ben Güzel Hosting'e Beyaz Hosting'ten ve İHS'den geçmiştim. İHS'yi bırakmamın sebebi alan adı kaydetme bürokrasisinin çok fazla olmasıydı. Beyaz Hosting değil de İHS'yi tercih edebilirsiniz, zira içlerinde en köklü firma bu...
  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (24.11.22 17:32:14) 
@zaman ilac degil insanlar unutkan
ihs sordum şimdi ancak eposta taşımak teknik olarak mümkün değil diyorlar, bilmediğim bir bilgiydi.

  • yeahbutso  (24.11.22 17:41:09) 
@yeahbutso, bilgisayarınıza Outlook kurun ve bahsettiğiniz tüm e-posta adreslerini hesap olarak programa ekleyin. En eskiden en yeniye sıralayarak tüm e-postaların sisteminize indiğine emin olun. Böylece sunucu ya da kontrol paneli de değişse, e-posta adreslerini baştan kurmanız da gerekse tüm e-postalarınızın birer kopyası sisteminizde olur.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (24.11.22 18:11:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.