[]

Bu hareket tesadüf mü?

Bu futbolcu bu hareketi tesadüfen mi yapıyor yoksa bile isteye yapılmış bir çalım mı sizce? Bana biraz topuk pası verecekmiş de top diğer ayağına çarpıp önüne düşüyor gibi geliyor ama bir yandan da gelmiyor. Sizce nasıl? Teşekkür ederim.

www.instagram.com


 
tesadüf arkadan oyuncu geldiğini düşünerek yapıyor ama ayağına çarpınca panikle topu sürüyor tekrar.


  • jamswety  (24.11.22 17:19:15) 
bana da şans yanında olmuş gibi geldi. %51 şans %49 teknik


  • bugisme  (24.11.22 17:43:59) 
Bana da o kafa hareketi çalışılmış olduğunu hissettirdi ya. 70% teknik, 30% şans gibi.


  • vedatchilipeppers  (24.11.22 18:04:15) 
Bana çalıştığı bir hareketi denedi ama ilk başta beceremediğini sandığı için anlık panik yaptı gibi geldi. Böyle çalım atanları gördüm daha önce de. Bizim sitede bir çocuk yapardı hatta bizim küçükken siteler arası maç yaptığımız dönemde. Ondan öğrenmiştim ben de.


  • nawar  (24.11.22 18:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.