[]

Kur korumalı maaş veren yerler

İstanbul'da, Türkiye'de yazılımcılara kur korumalı maaş veren yerlerden örnekler verebilir misiniz? Yani hiçbir yerde yazmıyor gördüğüm kadarıyla...
 
doğrudan dolar verenler var ama kur korumalı maaş ne demek bilemiyorum...


  • babilfish  (24.11.22 13:35:18) 
Bilgim yok ama kur korumalı dediğiniz döviz ile maaş verip zammi enflasyon vs kur artışına bakıp hangisi yüksekse onu veren firma demek istiyorsunuz gibi. Çok açık olmamış soruda.


  • logisticsmanager  (24.11.22 14:23:52) 
vlmedia ankara


  • aydonno  (24.11.22 14:34:51) 
linkedin'de rastlamıştım böyle bir iletiye. dolara endeksli maaş veya yılda 3-4 defa maas duzeltmesi vs. bu imkanı veren yerler kendi reklamını yapıyor zaten. google linkedin postlarını indexliyorsa oradan arayıp bulabilirsiniz belki.


  • opethian  (24.11.22 23:00:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.