[]

Abd borsalarına ne oldu

Portfoyüm her gün değer kaybediyordu bi kaç aydır. Dip dedikçe daha dibe indim.

Az önce baktım kı düne göre yüzde 15değer kazanmış portföyüm.

Ne oldu bugün, neden hisseler yükseldi bugün

 
Ekim ayı enflasyon verileri beklentilerin altında açıklanınca FED'in agresif faiz artırma ihtimali düştü.

ek: enflasyon çılgınlar gibi yükseliyor + faizler artıyor + işsizlik artacak + resesyona mı giriyoruz algısı, -yok be olum bakma sen, iyiyiz yine'ye dönüyor.
  • archmage mahmut  (11.11.22 00:36:52 ~ 00:52:22) 
yatırımları nereden yapıyorsunuz? midas mı?


  • marlonbranda  (11.11.22 00:46:56) 
@marlonbranda evet midas ile.


  • biseysorcaktim  (11.11.22 08:28:15) 
seçim vardı geçen onun da baya etkisi oldu abd borsalarında.


  • evimin paspasi  (11.11.22 11:14:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.