[]

Matematik nereden çalışılır?

Bu yıl hem dgs hem de yks hazırlanmak istiyorum.Matematiği nereden dinleyebilirim? 15 net civarındayım nasıl çalışmalıyım?
 
youtu.be
Ben bu adamın anlatımını beğeniyorum.
Birde tasarı yayınlarının youtube kanali var oradaki hocada çok güzel anlatır.
Dgs diye düsünmeyin bildiğiniz mat1 konularını anlatıyorlar.
Sizin dgs için yapmanız gereken mantık kisminda çok soru görmek. Geçen sene dgsde türkçe matematikten katbekat zordu. Türkçeyi hafife almayın derim.
Hazırlanmak için zamanınız baya var. Bol şans dilerim.
  • hayalhayal  (07.11.22 21:06:01) 
  • ala09  (07.11.22 21:46:36) 
Khan akademi?


  • bir varmis bir yokmus  (08.11.22 00:12:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.