[]

iphone 14 pro max aldım, çaldırırsam diye korkuyorum...

konum servisleri açık, icloud sitesinden telefonun nerde olduğunu görebiliyorum. kapalı da olsa çalışıyormuş sanırım. başka yapmam gereken bir şey var mıdır acaba?
 
imei falan var onları yaz bir kenara. sonra da maddi kayıplara çok fazla üzülmemek için kendini telkin et.

hayatta çok daha kötü şeyler var. cana geleceğine mala gelsin vs...
  • bohr atom modeli  (20.10.22 19:57:59) 
bu kadar büyük endişeniz varsa, (bkz: airtag).


  • dr doofenshmirtz  (20.10.22 20:27:40) 
Papara da basit şekilde sigorta yapabilirsin bu bir örnektir uygulama Üzerinden sigortayı yap çalınma kırılma ve farklı sıkıntılarda yardımcı oluyorlar bende ilk çıktıgında 6s vardı cep kısmı %99 oradan metale yakın yerde çalıştığım zamanda korkudan satmıştım hattabuanımda cebinde telefon ekranı kırılan birini görünce daha temkinli olmak için 5s lere yönelmiştim.


  • Gebeş kaplumbağası  (20.10.22 21:02:20) 
Telefon kilit ekranındayıen wifi mobil veri açma kapama kısmı alağı indirilemewin şeklinde ayarlasana bir yerde yürüten olursa bunları kapatamasın.


  • herp  (20.10.22 22:58:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.