[]

Turuncu sweat hangi renklerle kombin olur?

Çok güzel bir sweat beğendim ama fiyatı çok yüksek. Daha önce giymediğim bir renk olduğu için hangi renklerle kombin olur bilmiyorum. Fiyatı da yüksek olduğu için alırım da giymem diye korkuyorum, kısacası pişman olmak istemiyorum.

Gördüğüm kadarıyla siyah pantolonlarla uyuyor gibi geldi.

Sizce hangi renklerle uyumlu olur

 
Haki


  • abuzer  (25.09.22 22:32:31) 
Jean ve beyaz spor ayakkabi


  • kaset  (25.09.22 22:52:41) 
Turuncuya en yakışan renk gridir. (Örnek: Günbatımı)

Kıyafette nasıl durur, bilemem.
  • Mirket  (25.09.22 22:56:02) 
turuncu en dikkat çeken renk. doğada pek bulunmaz.
turuncuyu yeşille kombin etmek bence daha doğru.
doğada en çok bulunan renk yeşil.
  • ankarakecisi  (25.09.22 23:09:26) 
Siyah jean en göze hoş gelen kombin oluyor. turuncu sweat pişmanlığı yaşamış biri olarak söylüyorum bunu.


  • coldegezenkutupayisi  (25.09.22 23:23:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.