[]

vize başvurusunda otel rezervasyon bilgileri

merhabalar, almanya vizesine başvuruyoruz. iki farklı şehir gezilecek, uçak biletleri, şehirlerarası tren bileti satın alındı. bunun dışında otel rezervasyonlarını da yaptırdık ama otelde ödeme seçeneğiyle yaptırdık. bu bir sorun oluyor mu?
 
Rezervasyonu iptal ettirmediğiniz sürece sorun olacağını sanmıyorum. Başvuru incelemesi sırasında otele ulaşıp rezervasyon teyidi aldıklarını duymuştum ama var olan rezervasyonun ödeme şekline takılmazlar bence.


  • himmet dayi  (23.09.22 13:55:39) 
avusturyada kalacak yerim vardı ama turist olarak gidiyorum dedigim için otel rezarvasyonu yaptım, sonra iptal ettim, vizemi vermişlerdi, otel rezervasyon kagıdını ülke girişinde de sormuşlardı. Çıktısını alıp göstermiştik.


  • liberal  (23.09.22 14:01:11) 
Sorun olmaz.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (23.09.22 14:01:38) 
Geçen almanyadan vize almaya çalışan arkadaşım otel rezervasyonunu iptal ettiği için reddettiler. Ödeme yönteminin sıkıntı olacağını sanmıyorum.


  • adam olmayacak çocuk  (23.09.22 14:16:22) 
Sorun olmaz +1

Hollanda'ya girişte bana sormuşlardı otel rezervasyonun çıktısı var mı diye. Var dedim, gösteriyim mi diye sordum, gerek yok dendi, öyle girdim içeri.
  • put it in your appropriate place  (23.09.22 15:09:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.