[]

Ocak ayında Almanya seyahati

Merhabalar duyuru sakinleri. Ocak ayının sonunda bir Almanya gezisi planlamaktayız. Uçuşumuz Nürnberg'e olacak ve 3-4 gün orada geçireceğiz. Şimdi sorularım şunlar:
1- Yılın o zamanında über bir soğuk olacak mı orada bizi bekleyen?
2- Nürnberg'de nerede kalmalıyız sizce daha önce gitmiş görmüş olan ve tavsiye verebilecek olan biri varsa bu soruyu cevaplayabilir yoksa üçüncü soruya atlayabilir.
3- Nürnberg'den sonra Frankfurt'a gideceğiz. Orada kalacak yerimiz hazır ama şurayı da gör illa ki dediğiniz yerler var mıdır?

Şimdilik sorularım bu kadar aklıma dahası gelirse yardımlarınızı isterim..

 
ocak ayi almanyanin en hareketsiz zamani. gunler kisa saat 5 gibi hava kararir. hava sicakligi 5 dereceyi pek gecmez genelde 0 derecenin altindadir. tum gun disarda olacaksaniz termal iclik, eldiven, bere ile rahat edersiniz.


  • emrahday  (23.09.22 18:08:25) 
Frankfurt'a yakin Heidelberg gorulmeli, trenle 1 saat.

Acayip bir soguk yok. Ankara gibi en fazla iste.
  • hot potato  (23.09.22 18:23:43 ~ 18:24:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.