[]

şarkıcı ne demek istiyor? sahiden anlamadım. cahilliğim mazur görün

Biran için çıksan hayatımdan
Yanık tenli omuzumda
Haykırsam maziden, uzaklardan
Şu anda yanımda

 
sözler şöyle;

Bir an için çıksam hayatımdan
Yanık tenli omuzunda
Haykırsam maziden, uzaklardan
Şu anda yanında

bir an fiziksel vücudumdan çıkıp (bir ruh gibi) yanına gelsem, omuzunun üstünden, geçmişten sana seslensem diyor.
  • orient blue  (23.09.22 13:36:33) 
Orient blue'nun verdiği sözlerin düz cümleye çevrilmiş hali şöyle oluyor;

Bir an için çıksam hayatımdan, şu anda yanında olup haykırsam yanık tenli omuzunda maziden, uzaklardan.

Yani birini özlüyor, geçmişe dönüp başını bu kişinin omzuna dayayıp kendini bırakmak istiyor. Yorulmuş belli ki hayattan. Zaten şarkının orjinal Orhan Atasoy versiyonu klibinde de hayattaki bu keşmekeşi görüyoruz hep. Benim en sevdiğim kliptir Losing my religion ile beraber.
  • akhenaten  (23.09.22 16:29:14 ~ 16:33:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.