[]

futbolu, futbolcuları çok iyi bilen insanlar maç izlerken spikerin sesini

kısıyor mu? futbolcu adlarını biliyor, maçı anlayabiliyor hatta yorum gücü yüksek. yine de spikeri dinliyorlar mı?
 
niye dinlemesin. spikersiz maçın heyecanı olmaz.
ayrıca taraftarın sesi de var. seyircisiz maç bile iğrençken spikersiz daha da iğrenç olur.

  • jelly bear  (23.09.22 00:40:05) 
PES, FIFA vb. gibi oyunların butonları tanımak için antrenman bölümleri olur hani, açarsınız, oyuncularınızı kendi aralarında paslaştırarak hangi buton ne işe yarar öğrenirsiniz. Orada bile bir düdük sesi, arka plan şehir uğultusu, oyuncuların birbirine bağırışı, hatta seçiminize göre bir müzik vb. olur. İşte bunun nedeni @jelly bear'ın işaret ettiği durumdur, yani ses yoksa eğlence yoktur.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (23.09.22 01:23:57) 
Sinemaya gidip sessiz film izlemek gibi bir sey.

Bakma eksicilere sen, hicbir spikerin sesini kismiyor. Tribunleri duyamiyorsun, top hangi oyuncuda bimlmiyorsun, hic izleme daha iyi.
  • baldur2  (23.09.22 01:25:34) 
Spiker Ertem Şener beyefendi olduğu zaman sesi epey kısıyorum.


  • pispinti  (23.09.22 09:08:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.