[]

Uydu anteni ve cihazı olmayan televizyona çözüm önerileriniz nedir?

Başlık biraz olmadı gibi ama idare edin.

Bir eve taşındık ve evde uydu anteni ve cihazı yok. Biz de çok televizyon izleyen insanlar değiliz ama gelen giden olduğunda izleyelim diye çalışır durumda olsun istiyoruz.

Televizyonda dahili uydu alıcısı yok, smart tv de değil. (Philips LCD 42PFL5603D/12)

binada kablo tv var. giriş paket 35 liraymış. bana mantıklı olan bu geliyor.
diğer yandan izlemeyeceğimiz bir şeye her ay 35 lira vermek de mantıksız geliyor.

IPTV filan düşündüm ama pek de hakim değilim olaya. cihaz filan almak gerek sanırım.

ne yapmamızı önerirsiniz? ucuz ve mantıklı olarak televizyonu nasıl izlenir hale getiririz?

 
mi stick alabilirsiniz. televizyonunuzu android cihaza çevirir bütün beklentilerinizi karşılar. içerisine istediğiniz uygulamayı yükleyebilirsiniz. iptv de olur netflix de olur ne bileyim telefona kurulabilen ne varsa kurabilirsiniz. iptv karmaşık geliyorsa canlı tv izleyebileceğiniz uygulamalar da vardır.


  • coldegezenkutupayisi  (22.09.22 21:06:18) 
Kablo TV


  • beemaker  (23.09.22 03:15:12) 
Google'a antensiz uydu diye yazarsanız tam aradıgınız ürün çıkar. Çanak ve uydu olmadan İnternet üzerinden tv kanallarını izlemeye yarıyor


  • limonlu eksi  (23.09.22 07:34:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.