[]

Buradan geri döner mi toparlayabilir miyim?

Kıza başta ilgili davrandım baya aşık gibiydim o da etkilendi.

Ertesi gün çok heyecanlandığım için kızla konuşamadım fazla, ilgisiz gibi oldum. Kızın da morali bozuldu anladım.

1 gün daha geçti bir şey söyledim havadan sudan, sözümü kesip durdu çok sinirliydi bana karşı. 3-4 gündür de görmüyorum.

 
Görmüyorum ne. Görmene gerek yok. Gerekirse ara, WhatsApp'tan, Instagram'dan yaz. 3 4 gün az, fazla uzaklaşmış olamaz.


  • dissendium  (20.09.22 21:13:06) 
Burda yazdıklarını kiza söylesene, "ya ben böyle böyle oldu dilim tutuldu heyecandan sen de yanlış anladın galiba" diye?


  • duster  (20.09.22 21:21:01) 
toplarsın aga, yeni bi buluşma ayarla. ama kız kesin elektrink aldı dimi?


  • hayati cozemeyen adam  (20.09.22 22:07:39) 
Cok rahat toparlarsin, kizin biraz suyuna git, gonlunu al


  • balpolen  (20.09.22 23:35:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.