[]

bu kadın watsaptan engeli bilerek mi kaldırıyor?

Beni engelleyen bir kadın vardı. Engeli kaldırmış profil fotosunda da bir adamla fotoğrafı var. Arada böyle engeli kaldırıyor. Bunu bilerek mi yapıyordur?
 
sürekli engelleyip kaldırıyorsa bilerek. 1 kere kaldırmışsa engelli listesinde gözükmesin diyedir.
bir diğer ihtimal engeli 1 kere kaldırmıştır. ama fotosunu bazen herkese açık/bazense sadece kişilerine açık yapıyodur

  • jelly bear  (16.09.22 15:17:49) 
Muhtemelen evet


  • beemaker  (16.09.22 16:22:42) 
jelly bear +1 (eğer engellediğinden emin değilsen)

ayrıca bazen fotosuz kullanıyor da olabilir.
  • ahm1  (16.09.22 17:13:20) 
Evet sen gör diye bilerek


  • Hallegadola  (16.09.22 21:08:52) 
Bilerek kaldırmıyor olabilir.

Whatsapp hesabını silince engeller otomatikman kalkıyor.

Ben de bazen bir kişiye kızıp komple whatsapp hesabımı siliyorum. Bunu gören engellediğim kişiler alakasız yere ümitlenip yazıyor, onlarıtekrar engelliyorum.
  • ekinuzbay  (17.09.22 12:41:53 ~ 12:42:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.