[]

İşe başlayan öğretmene çiçek mi alınır

(Kadın)
 
alınır ama işyerine gönderilmez, kadını zor durumu düsürürsünüz ögretmenler odasında. gelen giden sorar, imalar, dedikodular, laf sokmalar derken kadına işyerini zehir edersiniz.

sonradan gelen edit: ögretmenler odasinda 3 sene gecirdim, büyük sehir, tasra fark etmez. ögretmenler odasında herkes hakkinda her sey konusulur. isterseniz gönderin cicegi, sonra konusalim ne oldugunu.
  • tadellesever  (12.09.22 09:27:58 ~ 09:39:14) 
çiçek-çikolata alınır. gayet de güzel olur. kime neymiş ya yok laf sokma yok dedikodu. kreş mi orası:)


  • yazar yazmaz yazan yazar  (12.09.22 09:32:56) 
Yok daha neler. Kadın niye zor durumda kalsın? Tabii ki çiçek alınır. Çok normal karşılanır. Sanki iş yerine dildo gönderiyorsun. Daha yeni başlamış birine kim hangi hakla laf sokabilir ki? Nereden geliyor o samimiyet?

edit: djsalkdjasdjas. abi konuşulsa ne olacak? hiç çiçek gitmese bu sefer de "buna da hiç çiçek gelmedi. kimi kimsesi yok heralde" diye konuşurlar. her arkandan konuşulana takılacaksan bu hayatta sana başarılar dilerim.
  • himmet dayi  (12.09.22 09:37:14 ~ 09:47:31) 
Müthiş ince bir hareket olur. Kesinlikle alınız.


  • soper  (12.09.22 09:49:51) 
gayet de şık olur.


  • teritori  (12.09.22 10:17:52) 
eski bir öğretmen olarak söylüyorum tadellesever haklı.


  • rakicandir  (12.09.22 10:21:10) 
Yıllar önce bana da çiçek gelmişti sağdan soldan. Hiç hoşlanmamıştım. Taşıması ayrı dert, millete açıklama yapması ayrı dert.


  • ruhen hastayim ben  (12.09.22 11:38:52) 
Al


  • baldur2  (12.09.22 11:45:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.