TEB

Nasıl bir banka? Genel anlamda olumlu olumsuz yorumlarınız nedir?

cepteteb faiz oranları düşük enpara.com dan daha iyi faiz alırsın, tebin bence elle tutulur bir özelliği yok ,enparanın da bir çok eksisi var mesela dolar bozduracaksın sistemi kapatırlar yok kk limiti arttirayım dersin karşına bir robot çıkar hiç bir şey yaptıramassın
işini hakkıyla yapan düzgün bir banka TR sınırları içinde yok kötünün kötüsü hepsi vasat kuruluşlar özetle kötünün iyisi enpara.com
ha birde ne hikmetse bu tebin kartlarının çipleri devamlı bozuluyor atm gidiyosun çip hatası verip paranı çekemiyosun qar kod falan kullanman gerekiyor saçma sapan işler diğer kartlara bir şey olmadı tebin 3 çip bozuluşu bende
  • baknedicem  (07.09.22 13:00:12 ~ 13:03:10)
işbankası, yapı kredi, garanti, akbank, finansbank, vakıfbank ve ziraat kullanmış biri olarak cepteteb için söylüyorum. bu kadar işime yarayan başka bir banka kullanmadım bugüne kadar. başka duyurulara yazdığım cevaplarda da görebilirsiniz ne kadar memnun olup herkese tavsiye ettiğimi. Teb fx olsun (piyasa kurundan makas olmadan döviz dönüşümü), yurtdışında ücretsiz atm'den para çekme olsun, dövize düşük havale bedeli olsun, tüm atm'lerinden döviz yatırabilme ve çekebilme olsun, müsteri hizmetleri olsun, havalimanında ücretsiz hızlı geçiş imkanı olsun, kampanyaları olsun, bence dört dörtlük banka

  • elvan abeyiylegezse  (07.09.22 13:07:15)
İşini hakkıyla yapan düzgün bir bankanın TÜRKİYE sınırları içinde olmadığını iddia etmişsiniz de merak ettim işin hakkı nedir hangi ülke sınırları içinde "işini hakkıyla yapan banka" var mesela? Zira beğenmediğiniz TÜRKİYE dijital bankacılıkta dünyada bir numara en gelişmiş bankacılık sistemine sahip ülkelerden biri hatta birincisi bir çok ülkede hala Turkiyenin 20-30 yıl önce kullandığı teknoloji kullanılıyor bilmenizi istedim.

  • beemaker  (07.09.22 13:07:34)
vasatı övmek moda olmuş geçiniz ne çektiğimi bir ben biliyorum bu kuruluşlardan uzatmayayım hepsi birbirinden kötü finans kurumlarıdır zerre güvenim yok hiç birine

  • baknedicem  (07.09.22 13:49:08)
Size göre vasat üstü bankacilik sistemi nerede var öğrenebilir miyim? Elbette sizin gerçeküstü beklentilerinizi karşılamıyor diye Türk bankacılık sistemi vasatkabul edilemez zira dijital bankacılık teknolojisinde dünyada bir numarayız sadece BBK'nın FAST'ı bile başlı başına bir devrimdir bir çok ülkede hala kağıt kalem üzerinden yürüyor bu işler tabii sizin bu konularda bilgi sahibi olduğunuzu düşünmüyorum.

  • beemaker  (07.09.22 14:26:43)
Türk dijital bankacılık sistemi dünyanın en iyisidir. Tartismasiz

  • allah yazdiysa bozsun  (07.09.22 17:46:24)