[]

çok fazla estetikli insan görüyorum.

bunların fiyatları da az değil. maddi durumu müthiş olmayanlar bile yaptırıyor sanırım. nasıl oluyor bu?
 
Asgari ücretli de iphone pro max alıyor. Benzer işler


  • bir ileti paylastim  (06.09.22 22:39:02) 
Kredi çekip eksi bakiyeyle döndürüyor olabilirler durumları iyi olanlar dışındakiler


  • esinikaybetmiscorap  (06.09.22 22:49:44) 
burun ameliyatı olmayı bekleyen bir sürü tanıdığım var. para biriktirmişlerdi geçen yıllarda. sonra pandemi falan girdi, yaptıramadılar.

hayatlarındaki diğer şeylerden tasarruf edip de para biriktiriyor tanıdıklarım. burun önemli diyorlar.

çok yaygın olduğu için müthiş bi para vermek gerekmiyor aslında.
  • biseysorcaktim  (06.09.22 22:53:44) 
3 farklı kbb'ye gitmiştim 3'ü de senin direkt ameliyat olman lazım kemik yamuk demişlerdi ve birinin bıçağının altına yattım. 3'ü de yapmışken burnunu da düzelteceğiz demişti. gören herkes estetik sanıyor alakası bile yok. çoğu ameliyat burunlu arkadaşımın da böyle aslında.


  • avatar is back  (06.09.22 23:00:23) 
yatırım olarak görülüyor. ben de burnumu yaptırcam. benimki tahmin edildiği üzere estetik değil, içerden yamukluk var. valla öyle yalan yok :) normalde kalkık güzel bir burnum var ama deviasyon çok zorluyor.


  • gabe h coud  (06.09.22 23:00:24) 
Estetik olduğunu anlıyorsanız büyük ihtimalle çok iyi bir doktora yaptırmamışlardır. Çoğu burun ameliyatı bir iPhone fiyatı değil. Devlette çok cüzi fiyatlara yaptıranlar da var.


  • marla is in my head  (08.09.22 21:36:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.