00.00'dan sonra şişli'den pendik'e gitmek

taksi dışında başka bir yolu yok mudur bunun?

Metrobüsle uzunçayıra gel. Oradan otobüs dolmuş kalkar.

  • adwokat  (06.09.22 10:31:16)
hafta sonu marmaray 1 buçuğa kadar çalışıyor. metroyla yenikapı, oradan marmaray en temiz seçenek gibi.

  • patronaj1  (06.09.22 10:38:51)
Marmaray sogutlucesmeye kadar yalniz.
O yuzden metrobusle sogutlucesme, ordan veya kadikoy sahilden dolmus en iyisi

  • bradshaw  (06.09.22 12:37:57)
@bradshaw nasıl söğütlüçeşmeye kadar?
halkalı-gebze arası hafta sonları 1:30'a kadar.

  • patronaj1  (06.09.22 12:47:32)
marmaray haricinde m4 dediğimiz eskinin kartal-kadıköy metrosu da olabilir. ikisinin de en son saatlerini sorun bence.
olmazsa bostancı sahilden kartal-pendik dolmuşları kalkıyor (sarı dolmuş)

  • co2s2  (06.09.22 13:47:41)
cumayı ctesiye ve ctesiyi pazara bağlayan geceler marmaray uzatıldı metro da kesintisiz zaten. alternatif olarak metrobüsle uzunçayıra geçip oradan e-10 veya harem gebze yapılabilir. yine uzunçayırdan geçen 130a mı ne vardı bir de seyrek de olsa sabaha kadar seferi olan.

  • nrmnm  (06.09.22 14:16:31)
söylemişler ama yine de not edeyim: gece çalışan otobüs hatları var. bildiğim kadarıyla çift bilet kesiyor. bunları araştırın.

bu hatlardan bir tanesi de kadıköy->tuzla hattıdır. uzunçayır'dan geçer.

metrobüs ile uzunçayır, ve oradan da tuzla otobüsüyle pendik civarına ulaşılır. son birkaç kilometre için mecburen taksi.
  • kaptankedi  (06.09.22 15:06:54)