[]

superonline 1000 mbit'e geçtim, 500 mbps'yi anca görüyorum.

laptop wifi-6 destekli ve baya yeni.
şu model: www.amazon.com.tr

verdikleri zte ve huawai modemlerin ikisinde de hız testlerinde 500 mpbs falan görüyorum, indirme hızım da biçok yerden ölçtüm 25 mb/s falan nedense... modemin dibindeyim.. kablolu ölçüldü hız normal.

modemi falan değiştirsem çözülür mü bu sorun, alırım bi de işe yaramaz diye korkuyorum. hangisini önerirsiniz bu arada çok uçuk olmadıkça..?

teşekkürler.

 
Modemi değiştirmeyin, benzer duyurularda hep verdiğim cevabı vereyim, gigabit mesh ağı kurun. Tp link deco serisi gigabit versiyonundan alabilirsiniz, hem hız hem de kapsama alanı problemleri çözülecektir.


  • orient blue  (05.09.22 11:32:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.