[]

ekşi sözlük'e onay sürecini beklemeden üye olmak mümkün mü?

ekşi duyuru'daki gibi bağış yapmak gibi yollarla üye olunabiliyor mu acaba? 6-7 yıl önce uçurulduktan sonra okumak için dahi pek girmedim açıkçası. onay süreci de baya sancılı oluyor... teşekkürler.
 
Hesap satın almak dışında bir yöntem yok. Bir de kanzuk’u şahsen tanıyorsan alabilirsin belki.


  • himmet dayi  (04.09.22 08:52:40) 
konuk ünlüler alıyor bir de sanırım başak bey in nişanlısı almıştı.

eksisozluk.com

www.gazeteduvar.com.tr
  • ya ben lan neyse  (04.09.22 09:49:48 ~ 09:51:10) 
her şey mümkün ancak sana bana değil elbet.


  • late viper  (04.09.22 15:36:41) 
ünlü ve tanınan birisiysen anında hesap sahibi olabiliyorsunuz. en iyi örneği cüneyt özdemir. hakkında kötü birşey yazarsanız anında mesaj kutunuza üşüşüyor :)


  • false pretension  (04.09.22 19:06:16) 
Başak bey eşine almıştı. Ama çok istersen bende orta troll bir hesap var. 2 binden aşağı veremem yalnız.


  • bilge rusty james  (04.09.22 19:20:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.