Rodos'a gidilir mi?

Milas'tayız şu an. Vizemiz var.

Bodrum'dan Kos'a feribotlar var ama denize burada da giriyoruz istediğimizde. Kos'ta yapacak çok bi şey de yok gibi gezecek yer vs.

Fethiye'den Rodos'a feribot varmış. Rodos merak ettiğim bir yer aslında. Buradan Fethiye'ye 2 saat araba yolculuğu sonrası arabasız gitmeyi düşünüyorum. Arabaya ihtiyaç olur mu ada içinde?

Adada neler yapılır, nerelerde kalınır?

Gidilmez mi?! Ada cok büyük ve orta cag yapilari cok iyi korunmus.

Cok güzel sarap barlari ve kücük restaurantlari var, listeye ihtiyaniz olursa yollarim.

Plajlar da gayet iyi. Bence cok keyifli bir yer. Monolithos diye cok turistik olmayan bir yerde kaldik, birkac taverna vardi, inanilmaz sakin bir yerdi. Bi´de eski sehirde kaldik birkac gün. Bu dedigim yerler birbirlerine yakin degil: 1,5-2 saatlik yol. Adada turistik köyler ve dolu dolu beachler de var.

Biz iki farkli kösesinde kaldik ve araba kiraladik. Otobüs yok mu? Var, ama günde birkac kez.
  • buf-e kür  (24.08.22 12:38:23 ~ 12:46:33)
Imkan var ise kesinlikle gidin

  • mirty  (24.08.22 12:54:47)
adalarin en guzeli. en buyugu.

caniniz sıkılmaz. arabaya ihtiyac olur ama adanin tamamini gezecekseniz. yoksa uzak plajlara otobusler kalkiyor. adada motor da kiralayabiliyorsunuz ama kiralarken onleminizi iyi alin, carik curuk dikkat edin.

rodos cok guzel bir yer.
  • kobretti  (24.08.22 13:38:39 ~ 13:38:54)
eskiden Marmaris'ten de feribotlar vardı. onları da kontrol edin bence.

ve kesinlikle ama kesinlikle gidin.
  • co2s2  (24.08.22 13:48:25)
rodos'a gidilir.
şu an arabayla gidebilme şansın yok, arabalı feribot yok.

  • adivar  (24.08.22 14:43:11)